+48 668 015 482 kontakt@moe.pl

O nas

Tam gdzie jest miejsce na modę jest MOE. 

ISTOTA TWORZENIA czyli PO CO TO ROBIMY?

MOE to my ale nasze ubrania są DLA CIEBIE! My zbudowaliśmy zespół, a Ty otrzymasz to nad czym pracujemy. 5 lat to może niedługi czas na stworzenie potęgi, ale z pewnością wystarczający by dowiedzieć się czego tak naprawdę potrzebujesz w swojej szafie.

RÓŻNORODNOŚĆ czyli CO U NAS ZNAJDZIESZ?

Wiemy, że niełatwo zawalczyć o sukces w tej branży. Dla nas sukcesem jest Twoje zadowolenie. Podobno o gustach się nie dyskutuje. Dlatego zamiast kierować się wyłącznie aktualnymi trendami, kopiować czy naśladować, tworzyć ubrania w jednorodnym stylu, wolimy bazować na tym co wybierają nasi klienci. Potrzebujesz wyjątkowej sukienki koktajlowej – mamy ją dla Ciebie, nie masz co założyć w ponury dzień na spacer – u nas znajdziesz wygodne spodnie dresowe i bluzę z kapturem. Chcesz wiedzieć co jeszcze mamy w ofercie? Poszukaj marki MOE w Internecie a nie rozczaruje Cie zasobność naszej wirtualnej garderoby.

LICZBY czyli ILE UDAŁO NAM SIĘ SPRZEDAĆ?

Tworzymy ubrania wyjątkowej bo polskiej jakości, do tego starannie wykończone. Nie chcemy się jednak przechwalać, bo na nic puste słowa i frazesy – liczby mówią same za siebie. Nasz sukces to niemal pół miliona sprzedanych sztuk w roku 2016. Najpopularniejsze modele sprzedały się w setkach tysięcy sztuk a nasze ubrania można kupić w 15 krajach na całym świecie i oczywiście w Polsce. Co roku wprowadzamy minimum 50 nowych modeli eleganckiej i codziennej odzieży.

NADAL NIE WIERZYSZ? ZOBACZ ZDJĘCIA I SIĘ PRZEKONAJ!

Wiemy, że niełatwo uwierzyć w produkt sprzedawany w sieci, dlatego dokładamy szczególnej staranności aby zdjęcia, które sami wykonujemy, były zgodne ze stanem rzeczywistym. Chcesz wiedzieć więcej? Możesz przeczytać szczegółowy opis. Zapoznać się ze składem materiału. Porównać swoje wymiary, z tymi podanym przez nas w tabelce do każdej sztuki i rozmiaru. Tutaj wszystko musi się zgadzać!